Kara Para Akladığı İddia Edilen Dilan Polat, Herkese Açık Açık Sövünce Ortalık Karıştı!

Son günlerde ‘eşiyle birlikte kara para akladığı’ iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat, gözyaşları içerisinde kendisini ve ailesini savunmuştu. Dilan Polat Twitter hesabından yaptığı küfürlü paylaşımla gündem oldu! 👇

Lüks yaşantısıyla dikkat çeken Dilan Polat, kısa süre içerisinde yaşadığı müthiş yükselişle tartışma yaratmıştı.

Doğum fotoğrafçılığıyla başlayan kariyeri, ablasıyla ortak açtığı güzellik merkeziyle birlikte değişen Dilan Polat; şu an Türkiye’nin en çok tartışılan isimlerinden biri.

Geçtiğimiz günlerde uçak aldıkları iddialarıyla gündeme gelen Dilan-Engin Polat çiftinin paralarının kaynağı merak konusu olmuş durumda.

Muhammet Yakut, geçtiğimiz günlerde Dilan-Engin Polat çiftiyle ilgili şoke eden iddialar ortaya atmış; çiftin ‘kuyumculuk üzerinden kara para akladıklarını’ iddia etmişti.

Söz konusu iddiaların ardından gözyaşları içerisinde bir video yayınlayan Dilan Polat, “Biz devletini vatanını çok seven insanlarız” sözleriyle iddialara yanıt vermişti.

Tüm bu iddiaların ardından Dilan Polat, Twitter hesabından attığı tweet ile gündeme geldi! “Hepinizin ta amk” sözleriyle açık açık herkese sövdü…

Dilan Polat’ın bu sözleri karşısında birtakım yorumlar da gecikmedi…

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x