CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nun terör aşkı depreşti: Canlı yayında TSK’ya alçak iftiralarda bulundu

Seçimlere terör örgütünün arka bahçesi gibi faaliyette bulunan HDP ile birlikte giren CHP’nin, terör örgütü ile olan yakınlaşması seçim sonrasında da bitmedi.

Terörist cenazelerine katılıp, savunma sanayii alanında üretilen yerli ve milli silahları hedef alarak her fırsatta Türk devletine ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne kin kusan Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu yeni bir skandala daha attı.

Canlı yayında skandal

Son olarak TV100’de yayınlanan bir programın canlı yayınına telefonla bağlanan Tanrıkulu, adeta terör örgütü PKK’nın sözcülüğüne soyunarak Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik (TSK) skandal sözler sarf etti.

TSK’ya alçak iftira

Terör örgütünün yalanlarından medet uman Tanrıkulu, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne iftira atarak TSK’nın 15 köylüyü helikopterden attığı, köyleri yaktığı ve bombaladığını iddia etti.

Düşmanlıkta sınır tanımayan Tanrıkulu, kendince TSK’yı bu nedenden ötürü sorgulayacaklarını belirterek şu hezeyanlarda bulundu;

“Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yaptığı her şey eleştiriden azade değil, bizler milletvekiliyiz. Bunları sorgularız. TSK üzerinden bu tür şaibelerin kalkması amacıyla bunu sorarız.”

CHP’li Tanrıkulu’nun skandal sözlerine stüdyoda tepkiler yükselirken sosyal medyada da büyük tepki çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x