Baba Vanga’nın 2023 için öngördüğü her şey, önümüzdeki ayda gerçekleşebilir:Vanga’nın kehanetleri 5079 yılına kadar uzanıyor…

Baba, 11 Eylül gibi olayları ve hem Barack Obama hem de Donald Trump’ın başkanlıklarını doğru tahmin etmek de dahil olmak üzere, geleceğe yönelik birçok öngörüsüyle ün kazandı .

Kendi ölümünü bile tahmin etmişti ve ölümünün gerçekleştiğini altı yıl önce öğrenmişti. 1990 yılında öleceği gün olarak 11 Ağustos 1996’yı işaret etti ve hiç kimsenin şaşırmadığı bir şekilde paraya bayıldı.
Baba Vanga’nın kehanetleri 5079 yılına kadar uzanıyor.
Baba 84 yaşında vefat ettiğinde 5079 yılına kadar her yıl için kehanetler bırakmıştır.

2023 sona ererken yılın geri kalanından neler bekleyebileceğimize bir göz atalım:

  • Başlangıç ​​olarak Baba, yıkıcı sonuçları olan bir güneş fırtınasının bizi vuracağını iddia etti.Bu, güneş patlamaları ve geniş plazma patlamaları da dahil olmak üzere Güneş’in yüzeyindeki çeşitli olayları ifade eder.Dünya’ya ulaşmaları halinde, elektrik şebekelerinin kızarması, iletişim hizmetlerinin kesilmesi ve yıllarca süren elektrik kesintileri gibi geniş çaplı hasarlara neden olacaklar.
  • Ayrıca Dünya’nın yörüngesinde bir değişikliğin 2023’te gerçekleşeceğini de ima etti.Dünya her yıl Güneş’in etrafında 584 milyon mil yol kat eder; bu yol genellikle mükemmel bir daire yerine oval bir biçimdedir.
  • Dünyanın yörüngesi, diğer gezegenlerin çekim kuvvetleri nedeniyle hafifçe kayabilir, ancak kısa sürede radikal bir değişim gerçekten yıkıcı olabilir ve sıcaklıkların ve radyasyon seviyelerinin yükselmesi gibi büyük çevresel sonuçlara yol açabilir.
  • Baba Venga’nın 2023 yılına ilişkin öngörüleri yıkıcı sonuçlar doğurabilir.
  • Baba’nın son olarak 2023’te biyolojik silah testlerinin yapılacağı vizyonu da vardı.
  • Baba Vanga, tarih boyunca çok çeşitli olayları yüzde 85’lik bir doğruluk oranıyla doğru bir şekilde tahmin etti.Ve Bulgar mistiği 1996’da ölmüş olsa da kehanetleriyle bugün bile manşetlerde yer almaya devam ediyor.
  • Baba, 11 Eylül gibi olayları ve hem Barack Obama hem de Donald Trump’ın başkanlıklarını doğru tahmin etmek de dahil olmak üzere, geleceğe yönelik birçok öngörüsüyle ün kazandı .Kendi ölümünü bile tahmin etmişti ve ölümünün gerçekleşeceğini altı yıl önce öğrenmişti. 1990 yılında öleceği gün olarak 11 Ağustos 1996’yı işaret etti .
  • Baba’nın son olarak 2023’te biyolojik silah testlerinin yapılacağı vizyonu da vardı.Bu silah deneyleriyle ilgili hiçbir ayrıntı verilmedi – dolayısıyla mistiğin neyi ima ettiğini bilmek imkansız – ama bu, durumu daha az endişe verici hale getirmiyor.

Bu tahminlerin hiçbiri henüz bize ulaşmadı, özellikle kasvetli bir Aralık ayına girmiş olabiliriz.
Yani, Baba’nın doğruluk oranı o kadar etkileyici ki Sovyet liderlerinin bile ondan tavsiye aradığı söyleniyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x